مشخصات

نسخه
1.0.6
نسخه اندروید
4.4+
آخرین به روزرسانی
95/9/28
حجم
11 مگابایت
نیاز به دسترسی روت
دسته
پوسته (تم)
تعداد نظرات
۰
بازدید
2,976

تصاویر

توضیحات

امروز قصد معرفی یکی دیگر از پوسته هایِ ساخته شده توسط طراح خوش ذوق ایرانی و یکی از اَعضایِ تیم تخصصی پکسوتم، هومن رزاقی را داریم. پوسته پیشِ رو پوسته ای با طرح مسی برایِ گوشی هایِ اکسپریاست. این پوسته دارایِ عناصر گرافیکی بسیار زیادی است و از این رو در رده پوسته هایِ حرفه ای اکسپریا قرار میگیرد.

همه چیز در این پوسته به درستی در کنار هم قرار گرفته اند تا حس یک پوسته خاص و منحصر به فرد با رنگ مسی را به کاربران منتقل کند. این پوسته از تصویر پس زمینه صفحه خانگی و صفحه قفل منحصر به فرد، کلیدهایِ ناوبری، دکمۀ برنامه هایِ اختصاصی و حتی آیکن پک با طرح فلز مس بهره میبرد، که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

رنگ هایِ بومی این پوسته نیز همخوانی خاصی با موضوع تم دارد و به نوعی کامل کننده محیط خارق العاده این پوسته میباشد. توسعه دهنده برایِ صفحه قفل نیز ساعت آنالوگ بسیار شکیلی را تدارک دیده است، که البته تنها بر رویِ گوشی هایِ Z2 و بالاتر قابل اجراست. به گفته توسعه دهنده این پوسته با گوشی هایی که مجهز به اَندروید ۴٫۴ و بالاتر هستند به خوبی سازگاری دارد و برایِ اجرایِ صحیح نیز نیازی به دسترسی روت ندارد.

RIAL 10,000 – خرید