مشخصات

نسخه
2.0.0
نسخه اندروید
4.4+
آخرین به روزرسانی
95/09/05
حجم
16.5 مگابایت
نیاز به دسترسی روت
دسته
پوسته (تم)
تعداد نظرات
۴۲
بازدید
13,514

تصاویر

توضیحات

امروز قصد معرفی یکی از حرفه ای ترین و زیباترین پوسته هایِ ساخته شده در ایران را داریم. پوستۀ پیشِ رو که « White Valley » نام دارد، به جرأت حرفه ای ترین پوسته ساخته شده در کشور عزیزمان ایران میباشد. برایِ این پوسته تلاش هایِ شبانه روزی زیادی انجام شده است و رضا پورفتح به همراه کُل مجموعه در ساخت این تم سهیم بوده اند و در مجموع نزدیک به ۲ ماه صرف ایده پردازی، طراحی و ساخت این پوسته شده است. این پوسته در بسیاری جهات با پوسته هایِ معمولی گوشی هایِ اکسپریا تفاوت دارد، که به صورت کامل درباره آنها صحبت خواهیم کرد. این پوسته برایِ اولین بار برایِ دو نسخه متفاوت از اَندروید گوشی هایِ اکسپریا توسعه داده شده است و به لُطف ماهان حمیدی عزیز، بر رویِ گوشی هایِ روت شده و روت نشده به خوبی اجرا خواهد شد. این پوسته دارایِ کلیدهایِ ناوبری اختصاصی دو حالته میباشد، که در حالت عادی به یک شکل و در حالتی که لمس میشوند به شکل دیگری بیرون می آید. این پوسته دارایِ آیکن پک بسیار زیبایی در هر دو نسخه میباشد و علاوه بر تصاویر پس زمینه صفحه قفل و صفحه خانگی اختصاصی و صدایِ زنگ و اعلانیه اختصاصی، از کیبورد اختصاصی نیز بهره میبرد. برایِ اولین بار در یک پوسته ایرانی سوئیچ ها نیز مود شده اند و بدون نیاز به روت حالت آنها تغییر میکند. اما تفاوت هایی بین ۲ نسخه اَندروید ۴٫۴ و اَندروید ۶٫۰ وجود دارد. با توجه به پتانسیل بالایِ اَندروید ۶٫۰، توسعه دهندگان تیم پکسوم توانسته اند ساعت بسیار شکیلی را برایِ صفحه قفل آماده کرده و برایِ اولین بار، آیکن هایِ نوار اعلانیه را در این نسخه همسو با رنگ هایِ بومی تغییر دهند، که پیشرفت بسیار شگرفتی در زمینه ساخت پوسته برایِ گوشی هایِ اکسپریا میباشد. همچنین، جزئیات بسیار زیادی نیز در این پوسته نهفته است که باید با نصب آن از آنها آگاهی یافته و از آن لذت ببرید. به گفته توسعه دهنده، این پوسته برایِ اجرایِ صحیح نیازی به دسترسی روت ندارد و با گوشی هایی که محهز به اَندروید ۴٫۴ و بالاتر هستند به خوبی سازگاری دارد. اگر به این پوسته بسیار زیبا و منحصر به فرد علاقه مند شده اید، میتوانید از طریق لینک زیر نسخه حرفه ای این پوسته را با قیمت بسیار ناچیزی خریداری کرده و بر رویِ گوشی خود نصب نمایید.

توجه: همانطور که در ابتدایِ مطلب نیز اشاره شد، این پوسته برایِ اولین بار در ۲ نسخه برایِ گوشی هایِ اکسپریا توسعه داده شده است. سونی در اَندروید مارشمالو تغییرات بنیادینی در زمینه موتور پوسته گوشی هایِ اکسپریا ایجاد کرده است، که تا حدود بسیار زیادی دست توسعه دهندگان را باز میگذارد، اما چنین موضوعی در مورد گوشی هایِ با اَندروید زیر مارشمالو صادق نیست. پس لطفاً قبل از خرید حتماً دقت کنید که نسخه مخصوص به اَندروید گوشی خود را خریداری میکنید، چون نسخه مخصوص گوشی هایِ با اَندروید مارشمالو اصلاً بر رویِ گوشی هایِ با اَندرویدهایِ پایین تر نصب نخواهد شد.

 

نسخه مخصوص گوشی هایِ با اَندروید ۴٫۴:

RIAL 10,000 – خرید

 

نسخه مخصوص گوشی هایِ با اَندروید ۶٫۰:

RIAL 10,000 – خرید

لینک دانلود پس از پایان عملیات واریز وجه نمایش داده خواهد شد. در صورتی که موفق به دریافت لینک نشدید، از اینجا دریافت کنید.