مشخصات

نسخه
1.0
نسخه اندروید
5.0+
آخرین به روزرسانی
96/10/27
حجم
16.6 مگابایت
نیاز به دسترسی روت
دسته
برنامه های عمومی
تعداد نظرات
۵۰
بازدید
7,619

تصاویر

توضیحات

PBoard نسخه شخصی سازی شده و پیشرفته کیبورد اختصاصی اکسپریا است که بر پایه آخرین نسخه از کیبورد رسمی اکسپریا ساخته شده و قابلیت های جدید را در خود جای داده است. سونی بعد از راه اندازی سری X در گوشی های اکسپریا، تمایل چندانی به توسعه کیبورد اکسپریا از خود نشان نداد. ثمره سلیقه جدید سونی چیزی جز عدم تم پذیری این کیبورد برای کاربران گوشی های سری X بود. تنها چند تم پیشفرض برای این کیبورد که طبیعتاً بعد از مدتی خسته کننده شده و آن حسی که باید را به کاربر منتقل نمیکند.

۱- تم های جدید و جذاب به همراه تم پیشفرض: در این کیبورد ۷ تم جدید و اختصاصی که توسط گروه پکسوتم ساخته شده قرار گرفته است. به همراه این ۷ تم یک تم دیگر که همان تم اصلی کیبورد اکسپریا است جای گرفته است. مجموعاً ۸ تم جذاب و زیبا که میتوانید مطابق سلیقه خود از آنها استفاده کنید.


۲- اضافه شدن فونت های جدید فارسی و انگلیسی: در این کیبورد برای بعضی از حروف فارسی نظیر “ت” “ی” “ه” “ک” علاوه بر فونت اصلی یک یا دو فونت دیگر قرار گرفته است که با نگه داشتن دست بر روی هر کدام از حروف، فونت ثانویه آن ظاهر میشود. فونت جایگزین در حروف انگلیسی بسیار وسیع تر بوده و برای هر کدام از حروف چندین فونت دیگر قرار گرفته است که با نگه داشتن دست این فونت ها ظاهر میشوند.


۳- اضافه شدن نیم فاصله: یکی از ضعف های کیبورد اختصاصی اکسپریا عدم وجود قابلیت نیم فاصله است. نیم فاصله که در متون فارسی نیز کاربرد زیادی دارد، در این کیبورد به عنوان یک قابلیت جذاب اضافه شده است. دکمه مخصوص نیم فاصله در PBoard جایگزین ویرگول در کنار Space شده و ویرگول نیز به زیر مجموعه دکمه نیم فاصله منتقل شده که با نگه داشتن دست بر روی دکمه مخصوص نیم فاصله در دسترس شما قرار میگیرد.


۴- اضافه شدن حرف “ژ” در قالب اصلی کیبورد: در کیبورد اختصاصی اکسپریا، حرف “ژ” در زیر حرف “ز” قرار میگیرد. البته که این موقعیت برای حرف “ژ” موقعیت استاندارد در کیبورد فارسی است اما سرعت کاربر را در هنگام تایپ کردن تا حدودی کاهش میدهد. در کیبورد اختصاصی PBoard حرف “ژ” به ستون مخصوص اعداد منتقل شده و در صورتی که از تنظیمات کیبورد، نمایش ستون اعداد برای همیشه فعال باشد، این حرف در قالب اصلی کیبورد قرار میگیرد. ضمن اینکه همچنان حرف “ژ” در زیر حرف “ز” قرار داشته و در صورتی که ستون اعداد هم فعال نباشد، حرف “ژ” مثل سابق در دسترس است.


۵- انتقال “ئ” به زیر مجموعه حرف “ی”: با کیبورد اکسپریا فقط کافیست که قصد نوشتن کلمه مسئولیت، یا مطمئن را داشته باشید! برای پیدا کردن حرف “ئ” باید زحمت زیادی بکشید! در PBoard حرف “ئ” به زیر مجموعه حرف “ی” منتقل شده که با نگه داشتن دست بر روی حرف “ی” این حرف هم ظاهر میشود.

نکات مهم در خصوص PBoard:
این کیبورد حاصل ماه ها تلاش گروه پکسوتم و سرپرست این گروه، آقای ماهان حمیدی مقدم است که برای شما عزیزان آماده شده است. شما تنها میتوانید با قیمت بسیار ناچیزی ضمن حمایت از این گروه، کیبورد اختصاصی اکسپریا را با قابلیت های افزوده در دست داشته باشید.

تنها پیش نیاز این کیبورد برای نصب، حداقل نسخه اندروید ۵٫۰ است. به عبارت دیگر تمام کاربران سونی اعم از سری X، سری Z، میان رده های قدیمی و جدید و حتی سایر کاربران گوشی های اندرویدی مثل سامسونگ، ال جی، هواوی و … میتوانند از این کیبورد و تمام قابلیت های آن استفاده کنند.

در صورت خرید لطفا پس از پرداخت، فرآیند خرید را حتما در مرحله آخر انجام دهید تا لینک دانلود در مرورگر برای شما نمایش داده شود. به هیچ وجه تا قبل از نمایش لینک دانلود صفحه مرورگر خود را نبندید. با این حال اگر چنانچه خرید را به صورت کامل انجام دادید، اما لینک کیبورد برای شما ارسال نشد، تنها کافیست شماره پیگیری ۵ رقمی خود را به ایمیل مدیریت سایت در انتهای صفحه ارسال کنید تا پرداخت شما پیگیری و لینک دانلود برای شما ارسال شود.

RIAL 20,000 – خرید

راهنمای نصب: پس از دانلود، فایل Pboard.apk را از زیپ خارج کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید.