مشخصات

نسخه
1.0
نسخه اندروید
2.2+
آخرین به روزرسانی
93/7/27
حجم
650 کیلوبایت
نیاز به دسترسی روت
دسته
مود های سیستمی
تعداد نظرات
۸
بازدید
4,765

تصاویر

توضیحات

قابلیت حالت دستکش یا Glove Mode یک ویژگی کاربردی و مفید است که به کاربر این اجازه را میدهد تا با دستکش بتواند به راحتی با صفحه نمایش لمسی گوشی خود کار کند. کار با صفحه لمسی با دستکش بسیار رنج آور هست اما با این قابلیت مفید این مشکل بسیار آسان میشود.

البته این ویژگی تنها یک قابلیت نرم افزاری نیست بلکه به سخت افزار نیز بستگی دارد. در حال حاضر تنها تعداد معدودی از گوشی های اکسپریا هستند که از این ویژگی مفید بهره میبرند. اکسپریا سولا، اکسپریا SP و اکسپریا Z2 از نمونه گوشی های اکسپریا هستند که این ویژگی را در خود جای دادند.

البته قابلیت حالت دستکش تنها در رام های رسمی اکسپریا فعال است. علاقه مندان به این ویژگی تا به امروز اگر قصد استفاده از رام های غیر رسمی سیانوژن را داشتند باید قید این قابلیت مفید را میزدند. اما این بار هم برای این مشکل یک راه چاره وجود دارد.

برای فعال سازی قابلیت Glove Mode در رام های غیر رسمی شما کافیست فقط برنامه ای که در ادامه برای شما قرار داده ایم را دانلود کنید. این برنامه برای اجرا نیازمند به دسترسی روت است که در رام های سیانوژن این دسترسی به صورت پیش فرض به کاربر داده شده است.

این برنامه بر روی رام CM11 اکسپریا SP به طور کامل تست شده و کار میکند. برای دیگر نسخه های سیانوژن و سایر گوشی هایی که از این قابلیت بهره مند هستند. اگر شما این برنامه را بر روی دیگر گوشی های اکسپریا که از این قابلیت بهره مند هستند و بر روی نسخه های دیگر سیانوژن تست کردید ما را با خبر کنید.